Království papoušků

Poznejte papoušky zblízka

Program zážitků zakoupených od 10.3.2023

Classic  se 2 kakadu a 2 žaky

Classic  je kontaktní individuální zážitek na 1 hodinu, ve kterém vám postupně přinesu 2 kakadu a 2 žaky. Představím vám je a řeknu k nim základní informace. Po celý zážitek se můžete navzájem fotit nebo filmovat s papoušky svými mobily či fotoaparáty.

Zážitek Classic má velmi mazlivého, přítulného kakadu moluckého Lady.  Jak obdarovaný, tak po jednom všechny doprovodné osoby, si sednou (na mazlící židli), posadím jim kakadu moluckou Lady na ruku a druhou rukou ji mohou hladit po hlavičce, po zádech, prohrábnout jí chocholku nebo ji drbat pod křídlem. S Lady se téměř každý při zážitku uvolní a odreaguje. Kakadu Lady je vzácný druh kakadu a z našich papoušků je jednoznačně nejmazlivější. Lady miluje lidi, jejich pozornost a emoce. Za hezkého počasí se s Lady můžete postupně všichni projít po chodníku v zahradě. Pak kakadu Lady vystřídá kakadu žlutočečelatý Angelo. Jak obdarovaný, tak po jednom všechny doprovodné osoby, si sednou (na mazlící židli), posadím  jim kakadu Angela na ruku a druhou rukou ho mohou hladit po hlavičce, po zádech nebo drbat pod křídlem a relaxovat s ním.

V tomto zážitku je také kontaktní program se dvěma žaky. Celkem máme čtyři žaky, na jeden zážitek jdou dva žaci, na následující zážitek s žaky jdou další dva žaci. Žaky střídáme, proto zde neuvádíme jejich jména. Žaci milují kontaktní program s lidmi, už se těší, jak si to s vámi užijí. 


Super   s 3 mladšími ary a 1 kakadu ( v nabídce od 10.3.2023)

Super je velmi kontaktní zážitek na 1 hodinu, ve kterém vám postupně přinesu 3 mladší ochočené ary Marka, Rockyho, Marušku, kakadu žlutočečelatého Angela a kakadu moluckého Lady. Představím vám je a řeknu k nim základní informace. Po celý zážitek se můžete navzájem fotit nebo filmovat s papoušky svými mobily či fotoaparáty.

Zážitek Super má velmi mazlivého, přítulného kakadu moluckého Lady.  Jak obdarovaný, tak po jednom všechny doprovodné osoby, si sednou (na mazlící židli), posadím jim kakadu moluckou Lady na ruku a druhou rukou ji mohou hladit po hlavičce, po zádech, prohrábnout jí chocholku nebo ji drbat pod křídlem. S Lady se téměř každý při zážitku uvolní a odreaguje. Kakadu Lady je vzácný druh kakadu a z našich papoušků je jednoznačně nejmazlivější. Lady miluje lidi, jejich pozornost a emoce. Za hezkého počasí se s Lady můžete postupně všichni projít po chodníku v zahradě. Pak kakadu Lady vystřídá kakadu žlutočečelatý Angelo. Jak obdarovaný, tak po jednom všechny doprovodné osoby, si sednou (na mazlící židli), posadím  jim kakadu Angela na ruku a druhou rukou ho mohou hladit po hlavičce, po zádech nebo drbat pod křídlem a relaxovat s ním.

Ara arakanga Marek je velmi temperamentní ambiciozní sameček, který si je velmi vědom své krásy a vždy se těší na obdiv lidí. Chce být středem pozornosti lidí. Marka posadím na ruku jak obdarovanému, tak postupně všem doprovodným osobám. Pohladíte si ho po zádech. Marka vystřídají arové vojenští Rocky a Maruška. Je to zamilovaný nepříbuzný pár, který vždy ocení, když mohou být u lidí na rukou spolu. Oba ary posadím na ruce jak obdarovanému, tak postupně všem doprovodným osobám. Vyžadují vaši pozornost. Pohladíte si je po zádech. Za hezkého počasí se obdarovaný (nebo jeden z vás) s ary vojenskými krátce projde. Budete-li chtít, uděláte si všichni s obdarovaným a s ary Rockym a Maruškou společné foto na památku.


Premium

Premium je velmi kontaktní zážitek na 1 hodinu, ve kterém vám postupně přinesu 4 nejstarší ochočené ary Arnyho, Erika, Ria, Oskara a kakadu žlutočečelatého Angela. Nejstarší arové umí mnohem více než nejmladší tři arové, tím s nimi máte bohatší program. Představím vám je a řeknu k nim základní informace. Po celý zážitek se můžete navzájem fotit nebo filmovat s papoušky svými mobily či fotoaparáty.

Jak obdarovaný, tak po jednom všechny doprovodné osoby, si sednou (na mazlící židli), posadím  jim kakadu žlutočečelatého Angela na ruku a druhou rukou ho mohou hladit po hlavičce, po zádech nebo drbat pod křídlem a relaxovat s ním.

V zážitku Premium je velmi vzácný ara hyacintový Oskar, na kterého se lidi většinou nejvíce těší. Oskar je velmi kontaktní a miluje lidi. Ara hyacintový Oskar je velice vzácný. Je to největší druh papouška na světě. Oskara posadím na ruku jak obdarovanému, tak postupně jednotlivě všem doprovodným osobám. Pohladíte si ho. Každý z vás má program s Oskarem zcela originální, protože Oskar vždy přebírá iniciativu a průběh zážitku si směřuje dle svých přestav.

Ara ararauna Erik a ara zelenokřídlý Arny jsou naši nejstarší arové, kteří toho nejvíce umí a tím je s nimi program nejpestřejší. Můžete si je vzít na ruce, pohladit si je. Budete-li chtít, můžete si s nimi všichni udělat společné foto. Ara kaninda Rio je 7 letý sameček. Je to velice vzácný, velmi ohrožený druh papouška, který je v přírodě před vyhynutím.


All Inclusive

Zážitek All Inclusive na 2 hod je jednoznačně nejlepší ze všech našich zážitků. Je to velmi kontaktní zážitek, ve kterém vám postupně přineseme všechny naše papoušky (7 arů, 4 žaky a 2 kakadu), dáme vám je na ruku, pohladíte si je a zažijete s nimi spoustu legrace. Ara hyacintový Oskar, ara zelenokřídlý Arny, ara ararauna Erik, ara kaninda Rio, ara arakanga Marek, ara vojenský Rocky, ara vojenský Marry, kakadu molucký Lady, kakadu žlutočečelatý fitzroyi Angelo, žako Charlie, žako Eliška, žako Johny a žako Adélka jsou velmi ochočení kontaktní papoušci. Představíme vám je a řekneme k nim základní informace. Po celý zážitek se můžete navzájem fotit nebo filmovat s papoušky svými mobily či fotoaparáty. Můžete si dělat i společné rodinné fotky a videa s jakýmikoli papoušky.

V zážitku All Inclusive můžete zažít vše, co mají v programu zážitky Relax, Classic, Super, Premium a k tomu je navíc ještě program s papoušky, který je jen u zážitku All Inclusive. Při zážitku All Inclusive papoušky krmíte a proto se před vámi velmi rádi předvádí, protože chtějí upoutat vaši pozornost, aby od vás získali odměnu (např. začnou tancovat, roztahovat křídla, dělat kotouly, mluvit). Za teplého počasí papoušky sprchujete rozprašovačem.

Kakadu molucký Lady a kakadu žlutočečelatý Angelo se těší, že je budete hladit po zádech, drbat pod křídly, načechrávat jim chocholku, mazlit se s nimi, procházet se s nimi po zahradě. Všichni arové, kakadu a žaci chtějí získat co nejvíce vaší pozornosti pro sebe. Nejvíce náročný na pozornost je velice vzácný ara hyacintový Oskar, který se většinou snaží získat pro sebe na zážitku co nejvíce času a prodlužuje, jak může. Každý z vás má program s Oskarem zcela originální, protože Oskar vždy přebírá iniciativu a průběh zážitku si směřuje dle svých představ.

U zážitku All Inclusive objednavatel zážitku objednal a zaplatil všechny naše papoušky, tím si už obdarovaný a doprovodné osoby nepřikupují další papoušky.