Království papoušků

Poznejte papoušky zblízka

Exclusive   - dnes AKCE:  2 + 2 zdarma                                
. AKCE:  10 700 Kč  pro 2 osoby na 2 hod,  ZDARMA 3. a 4. osoba, 700 Kč za každou další osobu
. S papoušky, které vidíte na dárkovém poukazu, mají kontaktní program jak první dvě osoby, tak osoby, které jsou zdarma, i všechny další osoby objednané současně se zážitkem. 
platnost dárkového poukazu do 15. září 2024
 . pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, svátky

Z důvodu bezpečnosti nemohou být na zážitku přítomny děti mladší než 3 roky a zvířata. Doporučujeme spíše věk až od 5-ti let.

V tomto zážitku máte možnost zblízka poznat 12 papoušků. Seznámíte se s největším papouškem světa arou hyacintovým Oskarem, vzácným arou kanindou Riem, zkušenými arou araraunou Erikem a arou zelenokřídlým Arnym, krásným arou arakangou Markem, nepříbuzným párem arů vojenských Maruškou a Rockym, mazlivou kakadu moluckou Lady a kakadu žlutočečelatým Angelem, podruh fitzroiy a třemi mluvícími žaky. S papoušky máte kontaktní program, můžete si je vzít na ruku, procházet se s nimi, pohladit si je. Nejvíce času pro sebe chce zabrat vždy ara hyacintový Oskar, který je velmi kontaktní a miluje lidi. S kakadu Angelem a s kakadu Lady si můžete sednout na židli, nechat je sedět na své ruce a druhou rukou hladit např. po hlavičce nebo pod křídlem. Kakadu Lady je ještě mnohem mazlivější než kakadu Angelo. S Lady se téměř každý při zážitku uvolní a odreaguje. Často se při zážitku předvádí, aby na sebe strhli pozornost např. tancováním, mluvením, roztahováním křídel. V zážitku Exclusive můžete kromě jiného také papoušky krmit. Průběh zážitku se vždy přizpůsobuje podle aktuálního chování papoušků a přístupu a chování klientů, tak, aby zážitek byl příjemný jak pro lidi, tak pro papoušky. Při zážitku můžete fotit a filmovat.
 
Vyplnění objednávkového formuláře se řídí zákonem o ochraně osobních údajů (viz odkaz na celé znění ZDE). 

ZÁVAZNÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ  

  Zážitky  Celkový počet osob, které budou přítomny při zážitku:

  Vyberte si dárkový poukaz

  Platba
  zaplatím do 1 dne od vystavení fakturyzaplatím do 3 dní od vystavení faktury  Souhlasím s pořizováním foto a video záznamů ze zážitku provozovatelem pro marketingové účely (facebook, youtube, ...)

  Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami uvedenými na těchto stránkách www.kralovstvipapousku.cz a s textem o ochraně osobních údajů.