Království papoušků

Poznejte papoušky zblízka

Premium -  1 hod   - dnes AKCE:  2 + 2 zdarma
AKCE: 5 700 Kč pro 2 osoby, ZDARMA 3. a 4. osoba, 700 Kč  za každou další osobu 
S papoušky, které vidíte na dárkovém poukazu, mají kontaktní program jak první dvě osoby, tak 3. a 4. osoba, které jsou zdarma, i všechny další osoby objednané současně se zážitkem.

. platnost dárkového poukazu do 15. září 2024 
. pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, svátky

Z důvodu bezpečnosti nemohou být na zážitku přítomny děti mladší než 3 roky a zvířata.

V tomto zážitku máte možnost zblízka poznat největšího papouška světa aru hyacintového Oskara, vzácného, v přírodě ohroženého aru kanindu Ria, zkušeného aru araraunu Erika a aru zelenokřídlého Arnyho a dva z našich čtyř mluvících žaků. Pro mnohé lidi je splněný sen mít aru hyacintového Oskara na své ruce a moci ho z blízka pozorovat. Oskar často lidi překvapí svým zájmem o ně nebo o to, co mají na sobě. Někdy se Oskar k lidem tulí a nechce od nich odejít. S papoušky máte kontaktní program, můžete si je vzít na ruku, procházet se s nimi, pohladit si je. Průběh zážitku se vždy přizpůsobuje podle aktuálního chování papoušků a přístupu a chování klientů, tak, aby zážitek byl příjemný jak pro lidi, tak pro papoušky. Při zážitku můžete fotit a filmovat.

Vyplnění objednávkového formuláře se řídí zákonem o ochraně osobních údajů (viz odkaz na celé znění ZDE). 

ZÁVAZNÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ  

  Zážitky  Celkový počet osob, které budou přítomny při zážitku:

  Vyberte si dárkový poukaz

  Platba
  zaplatím do 1 dne od vystavení fakturyzaplatím do 3 dní od vystavení faktury  Souhlasím s pořizováním foto a video záznamů ze zážitku provozovatelem pro marketingové účely (facebook, youtube, ...)

  Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami uvedenými na těchto stránkách www.kralovstvipapousku.cz a s textem o ochraně osobních údajů.