Království papoušků

Poznejte papoušky zblízka

. Super -  1 hod  - dnes AKCE: 2 + 2 ZDARMA (a od 22.9. přibyl na poukazu v AKCI navíc 1 papoušek žako)
. AKCE: 5 700 Kč pro 2 osoby + ZDARMA 3. a 4. osoba 700 Kč za každou další osobu
. S papoušky, které vidíte na dárkovém poukazu, mají kontaktní program jak první dvě osoby, tak osoby, které jsou zdarma, i všechny další osoby objednané současně se zážitkem.
. platnost dárkového poukazu do 15. září 2024
. pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, svátky

Z důvodu bezpečnosti nemohou být na zážitku přítomny děti mladší než 3 roky a zvířata.

V tomto zážitku vám postupně představíme mazlivou kakadu moluckou Lady a kakadu žlutočečelatého Angela a tři mladší ary, nádherného aru arakangu Marka a nepříbuzný pár arů vojenských Marušku a Rockyho. Od 22.9.2023 byl v AKCI k tomuto zážitku přidán navíc 1 papoušek žako.  S papoušky máte kontaktní program, můžete si je vzít na ruku, procházet se s nimi, pohladit si je. S kakadu Angelem a s kakadu Lady si můžete sednout na židli, nechat je sedět na své ruce a druhou rukou hladit např. po hlavičce nebo pod křídlem. Kakadu Lady je ještě mnohem mazlivější než kakadu Angelo. S Lady se téměř každý při zážitku uvolní a odreaguje. Často se při zážitku předvádí, aby na sebe strhli pozornost např. tancováním, mluvením, roztahováním křídel. Průběh zážitku se vždy přizpůsobuje podle aktuálního chování papoušků a přístupu a chování klientů, tak, aby zážitek byl příjemný jak pro lidi, tak pro papoušky. Při zážitku můžete fotit a filmovat.

Vyplnění objednávkového formuláře se řídí zákonem o ochraně osobních údajů (viz odkaz na celé znění ZDE). 

ZÁVAZNÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ  

  Zážitky  Celkový počet osob, které budou přítomny při zážitku:

  Vyberte si dárkový poukaz

  Platba
  zaplatím do 1 dne od vystavení fakturyzaplatím do 3 dní od vystavení faktury  Souhlasím s pořizováním foto a video záznamů ze zážitku provozovatelem pro marketingové účely (facebook, youtube, ...)

  Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami uvedenými na těchto stránkách www.kralovstvipapousku.cz a s textem o ochraně osobních údajů.